Turnaj 101. sportovní 22.3.2014

 

 

  • Mladší žáci

 

 

!1.místo celkově!

 

 

Zápasy: Dobříš x Pardubice 5:0


              Dobříš x FbK Draci 4:0

              Dobříš x 101.Sportovní 11:0

 

 

Soupiska + statistiky: Jeřábek Martin (G) 0+1


                                    Pavlíček Tomáš 4+1

                                    Brajer Jakub 1+3

                                    Hadamovský Jirka 3+2

                                    Šteiner Max 6+1

                                    Cinkl Filip 1+1

                                    Hess Matěj 1+4

                                    Umlášek Prokop 3+1

                                    Unger Lukáš 1+2

                                    Skála Vojta 0+1

 

 

  • Starší žáci

 

!1.místo celkově!

 

Zápasy: Dobříš x FBC Kralupy n. Vlt. 1:1

              Dobříš x 101.Sportovní 6:2

              Dobříš x SKVO IBK 2:1

 

Soupiska + statistiky: Kolář Michal (G)

                                     Ludačka Vašek 3+1

                                     Pavlis Vojta 2+1

                                     Fabián Ondra 3+3

                                     Kubát Matěj 1+0

                                     Dráb Jan 0+1

                                     Kaiser Vojta 0+1

 

 

 

 

Turnaj 101. sportovní 25.1.2014

 

Přípravka – žlutí

 
Soupiska + góly: Doležal J. (7gólů), Panuška O.(2góly), Prusík (1gól), Kořínek (1gól), Vázler (1gól), Mistaler, Hrubý (brankář)
 
Zápasy: Dobříš x Říčany red 5:0
Dobříš x Kralupy n.Vlt. 4:4
101.Sportovní x Dobříš 2:1
Dobříš x Městec 0:5
Dobříš x 101.Sportovní 2:5
 

!4.místo celkově!

 
 

Přípravka – modří

 
Soupiska + góly: Veselý (8gólů), Babčák, Ježek, Fabián J., Petrlík, Čihák (brankář)
 
Zápasy: Dobříš x Městec 1:4
Hrusice x Dobříš 1:2
Dobříš x Říčany blue 1:2
Dobříš x Říčany red 0:1n.
Dobříš x Kralupy 4:1
 

!7.místo celkově!

 
 

Elévové

 
Soupiska + góly: Pinc (3góly), Doležal F. (3góly), Prusíková (3góly), Souček V. (2góly), Veselá (1gól), Souček Š., Žák, Selucký (brankář)
 
Zápasy: Hrusice x Dobříš 2:1
Dobříš x Městec 1:3
DDM Praha 2 x Dobříš 1:1
Dobříš x Říčany 3:3
Dobříš x 101.sportovní 2:2
Dobříš x Kralupy n.Vlt. 5:1
 

!6.místo celkově!

 

Mladší žáci - „A“

 
Soupiska + góly: Cinkl (6gólů), Bureš (4góly), Hadamovský (3góly), Brajer (2góly), Papoušek L. (2góly), Vopička, Jeřábek (brankář)
 
Zápasy: Dobříš x Městec 4:5
Hrusice x Dobříš 0:5
Dobříš x Flobo 1:3
Dobříš „A“ x Dobříš „B“ 5:0
Dobříš x Flobo 1:0
 

!5.místo celkově!

 
 

Mladší žáci „B“

 
Soupiska + góly: Drnec (6gólů), Kalbáč (4góly), Dudla M. (1gól), Vávra, Hladovec, Králík (brankář)
 
Zápasy: Dobříš x 101.Sportovní 2:0
Dobříš x Draci 5:10
Dobříš x SKVO 2:4
Dobříš „A“ x Dobříš „B“ 5:0
Dobříš x 101.Sportovní 2:1
 

!7.místo celkově!

 

Starší žáci

 
Soupiska + góly: Pavlis (8gólů), Kaiser (3góly), Dráb (3góly), Kubát (3góly), Papoušek D. (3góly), Hess (2góly), Umlášek, Kolář M. (brankář)
 
Zápasy: Dobříš x 101.Sportovní 6:0
Dragons x Dobříš 0:4
101.Sportovní x Dobříš 0:9
Dobříš x Dragons 4:1
 

!1.místo celkově!

 

 

 

 

101.sportovní Realstick cup 9.11.2013

 

2005 a mladší

 

DDM Prha 2 x Dobříš 5:3

Dobříš x FBK Draci 2:2

101.sportovní x Dobříš 3:2

Dobříš x FBC Říčany 1:3

DDM Horní Městec x Dobříš 0:2

 

1výhra, 1remíza, 3prohry = konečné 6.místo

 

střelci: Doležal J. 4 góly, Panuška O. 2Góly, Prusík 2góly

 

 

2003 a mladší

 

Liberec blue x Dobříš 2:1 

Dobříš x Pink Dragons DDM HM 2:2

101.sportovní x Dobříš 3:1

Dobříš x FBC Kralupy 5:2

Liberec black x Dobříš 6:1

Dobříš x FBC Říčany 3:3

 

1výhra,2remízy,3prohry = konečné 5. místo

 

střelci: Prusíková 1gól, Panuška 7gólů, Pjaták, 5gólů

 

soupiska: Prusíková, Veselá, Panuška, Pjaták, Hříbal, Žák, Selucký

 

2001 a mladší

 

FBK Draci x Dobříš 5:1

Dobříš x SKVO IBK 5:3

Galisport x Dobříš 6:4

Dobříš x Hrusice 0:3

101.sportovní x Dobříš 0:5

 

2výhry,3prohry = konečné 3.místo!

 

Střelci: Papoušek L. 5gólů, Drnec 4góly, Vopička 2góly, Bureš 2góly, Hošková 1gól, Dudla M. 1gól

 

 

 

1999 a mladší

 

Dobříš x SKVO IBK 3:6

101.sportovní x Dobříš 5:3

Dobříš x Galisport "A" 6:4

 

1výhra.2prohry = konečné 4.místo

 

střelci: Kaiser 4góly, Ludačka 5gólů, Kubát 3góly

 

soupiska: Papoušek D., Harman, Umlášek, Fryček, Kaiser, Ludačka, Kubát, Kolář M.

 

101. REALSTICK CUP - Praha 13. 4. 2013

Přípravaka - 2. místo!

Góly: Prusíková L. (2 góly), Veselá M. (2 góly), Černý Jakub (1 gól), Žák M. (4 góly), Panuška V. (4 góly), Pjaták J. (1 gól),

Cihlář M. (3 góly), Žák J. (1 gól)

Mladší žáci A - 5. místo

Góly: Šteiner M. (1 gól), Selucký J. (2 góly)

Mladší žáci B - 7. místo

Góly: Pjaták J. (2 góly), Voltr M. (1 gól)

Dorost - 4. místo

Góly: Kupa O. (6 gólů), Ludačka V. (1 gól), Fabián O. (1 gól), Tůma A. (1 gól), Kaiser V. (3 góly), Kubát M. (1 gól)

Fotky 1

Fotky 2

Turnaj 101. Sportovní PS, Praha 21.4.2012 - video

http://www.youtube.com/watch?v=B7u3t36qZOw&feature=youtu.be

Umístění: 1., 4., a 6. místo

Žáci B, skupina A (2001): 1.místo, sestava: Moravec Lukáš (brankář), Fabián Ondřej (8 gólů), Pavlíček Tomáš (6 gólů), Bureš Tomáš (2 góly), Hess Matěj (2 góly), Pjaták Jakub (2 góly), Hadamovský Jiří (1 gól), Šteinerová Adéla

Žáci B, skupina B (2001): 4.místo, sestava: Tůma Adam (brankář), Hošková Diana (faul -zranění), Papoušek Lukáš (4 góly), Čejdík Matěj, Voltr Martin, Klouda David, Kolařík Jakub, Máša Jakub, Králík Josef

Žáci A (2003): 6.místo, sestava: Kudrna Matěj (brankář), Žák Matěj (9 gólů), Šteiner Max (3 góly), Štěpán Štěpán (1 gól), Vaněk Ondřej (1 gól), Novosad Matouš (1 gól), Panuška Vojtěch, Černý Jakub, Selucký Jakub, Kolář David, Prusíková Lucie, Veselá Michaela, Cinkl Filip, Vojtíšek Matěj

Turnaj 101. Sportovni PS, Praha 10.3.2012

Umístění: 1., 2., 4. a 7. místo

Žáci A (2003): 7.místo, sestava: Pjaták Jakub 4 góly, Černý Jakub 2 góly, Kolář David 1 gól, Dragoun Ondřej 1 gól, Kudrna Matěj, Vaněk Ondřej, Cinkl Filip, Panuška Vojtěch, Žák Jiří, Veselá Michaela

Žáci B (2001): 4.místo, sestava: Hadamovský Jiří, Šteinerová Adéla, Tůma Adam, Hess Matěj, Klouda David, Hladovec Matouš, Jiráň Pavel, Kovařík Jakub, Čejdík Matěj, Skála Vojtěch (seznam není úplný - dopíši)

Starší žáci (1999): 1.místo, sestava: Pavlis Vojtěch 5 gólů, Valenta Petr 1 gól, Dráb Jan 2 góly, Lojínová Lucie

Starší žáci - dorost: 2.místo, sestava: Bohata Vítek 8 gólů, Neuberger Tomáš 6 gólů, Dragoun Jakub 6 gólů, Hadraba Patrik 3 góly, Kušnirák Kristián, Kohout Vojtěch

 

 

101. sportovní Realstick cup – 1.12.2012

 

Tento turnaj se zapíše do našich myslí jako dosud nejúspěšnější v historii.

Doslova jsme „vyrabovali“ Prahu a k nám na Dobříš si odvážíme 3 cenné kovy

(1x zlato, 2x stříbro).Celý trenérský tým tímto děkuje za výborné výkony všem hráčům..jen tak dál!!!

___________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Kategorie: Přípravka

 

Soupiska: Lucka Prusíková, Míša Veselá, Matěj Cihlář, Vojta Panuška, Matěj Žák, Kuba Černý, Pepa Doležal, Fanda Doležal, Kuba Pjaták. Tomáš Čihák, Filip Din

 

Výsledky: skupina A: Dobříš x Draci Čerčany 5:3

skupina A: Dobříš x Chodov 2:1

skupina A: Dobříš x Flobo 5:0

semifinále: Dobříš x 101.sportovní 6:0

finále: Dobříš x Liberec 2:3

 

Střelci branek: Kuba Černý 7 Gólů

Vojta Panuška 5 Gólů

Matěj Žák 3 Góly

Matěj Cihlář 2 Góly

Lucka Prusíková, Pepa Doležal, Tomáš Čihák 1 Gól

 

!Celkové umístění: 2.místo!

 

__________________________________________________________________________________________________________________

 

 

Kategorie: Elévové

 

Soupiska: Martin Voltr, David Kolář, Tomáš Pavlíček, Filip Cinkl, Matěj Čejdík, Vojta Skála, Kuba Brajer, Martin Jeřábek, Tomáš Bureš, Tomáš Jechort, Jirka Hadamovský, Maxx Šteiner

 

Výsledky: skupina A: Dobříš x Hrusice 5:0

skupina A: Dobříš x 101.sportovní 6:0

skupina A: Dobříš x Chodov 0:4

semifinále: Dobříš x Draci 3:2

finále: Dobříš x Chodov 0:5

 

Střelci branek: Tomáš Pavlíček 4 Góly

Maxx Šteiner 3 Góly

David Kolář 2Góly

Jirka Hadamovský 2 Góly

Tomáš Bureš 2 Góly

Kuba Brajer 1 Gól

 

!Celkové umístění: 2.místo!

 

___________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

Kategorie: St.žáci „B“

 

Soupiska: Adam Tůma, David Papoušek, Jarda Houska, Matěj Hess, Aleš Durdil,

Michal Kolář, Vojta Kaiser, Petr Wolf, Dan Kolačný, Adéla Šteinerová

 

Výsledky: skupina A: Dobříš x Hrusice 2:0

skupina A: Dobříš x Olymp „A“ 0:5

skupina A: Dobříš x Optic team 0:6

skupina A: Dobříš x Staňkov 1:5

o umístění: Dobříš x Olymp „B“ 0:1

o 7.místo: Dobříš x Poděbrady 1:3

 

Střelci branek: Petr Wolf, Adam Tůma, Matěj Hess, David Papoušek 1 Gól

 

 

!Celkové umístění: 8.místo!

 

 

 

 

101. sportovní Realstick cup – 1.12.2012

 

Kategorie: St.žáci „A“

 

Soupiska: Vojta Kohout, Tomáš Neuberger, Vítek Bohata, David Tenkrát, Olda Kupa, Kuba Lang, Filip Hrubý, Vašek Ludačka, Vojta Pavlis,

                Martin Řípa, Lukáš Fabián

 

Výsledky: skupina B: Dobříš x Benešov 5:2

skupina B: Dobříš x Poděbrady 11:1

skupina B: Dobříš x Olymp „B“ 11:1

semifinále: Dobříš x Staňkov 2:1

finále: Dobříš x Benešov 5:1

 

Střelci branek: Filip Hrubý, Vítek Bohata 7 Gólů

Kuba Lang 6 Gólů

Tomáš Neuberger 4 Góly

David Tenkrát 3 Góly

Olda Kupa, Lukáš Fabián, Vojta Pavlis 2 Góly

Vašek Ludačka 1 Gól

 

!Celkové umístění: 1.místo!

___________________________________________________________________________________________________________________________________

Florbalový turnaj - 101. Sportovni CUP, Praha - Háje

V sobotu 10.12., jsme vyrazili do Prahy na náš první florbalový turnaj ve třech věkových kategoriích: mladší žáci A 2003, mladší žácu B 2001, starší žáci 1997. Turnaj byl pro nás nejen zkušeností, ale také jsme předvedli pěkný florbal a odvezli si tak z Prahy v každé kategorii umístění na stupních vítězů:

mladší žáci A: 3. místo

zápasy: FBC Ústí nad Labem X TJ SOKOL Dobříš 2:2, TJ SOKOL Dobříš X SK Velká Ohrada IBK 2:0, TJ SOKOL Dobříš X 101.Sportovní 3:1, TJ SOKOL Dobříš X Viking Kobylisy 2:1, TJ SOKOL Dobříš X TJ Sokol Roudná 2:6, TJ SOKOL Dobříš X TJ JM Chodov 3:4

sestava: Pjaták Jakub (7 gólů), Kolář David (5 gólů), Maxx Steiner (1 gól), Panuška Vojtěch, Cihlář Matěj

maldší žáci B: 2. místo

zápasy: TJ SOKOL Dobříš X TJ Sokol Chomutov 7:1, TJ SOKOL Dobříš X 101. Sportovní 6:2, TJ SOKOL Dobříš X FBC Ústí nad Labem 3:7, TJ SOKOL Dobříš X Flobo Praha 1:5

sestava: Kaiser Vojta (1 gól), Nohel Petr (2 góly), Tůma Adam (5 gólů), Unger Lukáš (1 gól), Hess Matěj (1 gól), Čejdík Matěj, Hadamovský Jiří (1 gól), Jiráň Pavel, Houska Jaroslav (1 gól), Steinerová Adéla (1 gól), Hošková Diena, Bureš Tomáš (2 góly), Šimek Štěpán

starší žáci: 1. místo !!!

zápasy: TJ SOKOL Dobříš X Galisport B 4:1, TJ SOKOL Dobříš X SKGM Staňkov 3:1, TJ SOKOL Dobříš X 101. Sportovní 7:0, TJ SOKOL Dobříš X SK Velká Ohrada BK 6:0, TJ SOKOL Dobříš X 101. Sportovní A 6:1, TJ SOKOL Dobříš X Galisport A 1:2

sestava: Bukva Dominik (B1), Neuberger Tomáš (4 góly), Fabián Lukáš (7 gólů), Bohata Vítek (6 gólů), Foldyna Tomáš (3 góly), Kubík Lukáš (3 góly), Hadraba Patrik (3 góly), Ludačka Václav, Dragoun Jakub (B), Kušnirák Kristián (B), Moravec David, Valenta Petr

foto: viz. galerie

 

Fotky z turnaje 101.sportovní! http://florbalzacidobris.webnode.cz/fotky/florbalovy-turnaj-tj-sokol-dobris-19-11-2011/